На офіційному сайті Tronsmart з'явилася новина про те що зовсім скоро вийде новий пристрій яке буде працювати на ОС Widows 10. За всіма даними пристрій дійсно вийти особливим. Виробник повідомляє тільки про вихід пристрою на новій Windows 10, так що, чи будуть оновлюватися пристрої, Tronsmart Ara IZ37, які сейчаc працюють на Windows 8.1 - залишається загадкою.

Переклад статті:

Система Windows 10 очікувана по всьому світу і недавно вона була випущена корпорацією Microsoft. Зараз всі компанії працюють над оптимізацією своїх пристроїв щоб застосовувати систему Windows 10, але компанія Tronsmart пропонує вже готове новий пристрій - Windows 10 TV Box Аrа Х5

Tronsmart, як один з провідних брендів смарт ТВ боксів, докладає всіх зусиль для того щоб першим випустити комп'ютер з операційною системою наступного покоління - Windows 10.

Процесор 14nm Cherry Trail Z8300


Аrа X5 - це перший пристрій на процесорі з 14nm Cherry Trail Z8300. Цей процесор є першим в лінійці Intel Atom, в якій використовується технологія 14nm Soc. Крім того, Z8300 є 64-бітовим процесором, він має 4 ядра з частотою 1,8 ГГц і працює з графікою 8-го покоління.

Попередньо встановлено Windows 10 з офіційною ліцензією.


На пристрої Tronsmart Аrа Х5 буде встановлена ​​офіційна Windows 10 Home.

Безвентиляторний дизайн


З пасивною системою охолодження, Аrа X5 пропонує тиху але стабільну роботу, спеціальна технологія виконує стійке тепловиділення. Аrа Х5 використовувати гарну двухслойнуюю плату, завдяки цьому, відсутність вентилятора ніяк не впливає на продуктивність.

ідеальні характеристики


У Tronsmart Аrа x5 буде встановлено 2 Гб оперативної пам'яті і 32 Гб внутрішньої (EMMC), так само двухдиапазонной модуль Wi-Fi і USB 3.0.

З фотографій, ми можемо бачити, що Tronsmart Аrа X5 об'єднує гарний дизайн і унікальні характеристики як для TV Box приставки. Точну дату виходу пристрою на ринок і ціну ми дізнаємося в серпні.

Оригінал: http://www.tronsmart.com/news/tronsmart-will-release-windows-10-tv-box-ara-x5-in-august