UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
4tv.com.ua - розумні гаджети
0
Мій кошик

Tronsmart

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Tronsmart

Китайський бренд Tronsmart по праву займає лідируючі позиції на ринку інноваційних технологій і спеціалізується на розробці і виробництві цифрової техніки. Виробник традиційно приділяє підвищену увагу якості збірки і оптимізації високотехнологічного наповнення розумних гаджетів.
Усі пропоновані Тронсмарт новинки не встигають застарівати за півроку, як це часто трапляється з іншими пристроями на стрімко розвивається. Тому купивши smart tv box від флагмана цифрової індустрії, кожен користувач зможе відчути всі переваги ультрасучасного, продуманого до дрібниць гаджета, який дарує нову реальність.

Домашнє мультимедіа на основі Tronsmart має безмежні можливості і високі технічні характеристики. Найсучасніша елементна база і останні досягнення в науці і техніки широко використовуються креативними творцями приставок бренду.
Відгуки користувачів про продукти Тронсмарт завжди позитивні і нарікання на якість зображення або працездатність тв боксу - це крайня рідкість. При цьому ціна пристроїв китайського виробника як завжди - доступна. А якщо враховувати відмінну якість і багатофункціональність продуктів, то можна сміливо заявляти про те, що приставки Тронсмарт - це один з найкращих варіантів техніки на вітчизняному ринку.

Tronsmart - Android и Windows приставки

    Тронсмарт прагне використовувати виключно новітнє обладнання, вдосконалені системи управління і найостанніші розробки, щоб кінцевий продукт дійсно вражав своїми мега-можливостями. Так, китайський бренд одним з перших випустив міні-ПК під інноваційну операційну систему Windows 10. Вона стала дуже популярною останнім часом і виробник просто не міг залишатися осторонь.
Будь-яка андроїд ТБ приставка від Тронсмарт нікого не залишає байдужим, оскільки вона поєднує в собі все необхідне для якісного сучасного гаджета: підвищену продуктивність, багатий функціонал, супер-потужність, можливість безперебійно працювати навіть в екстремальних умовах низької швидкості. Тв бокси моментально підлаштовуються під індивідуальні потреби користувачів і ідеально адаптуються до будь-якої застарілій техніці.
Приставки характеризуються многозадачностью і безпроблемним функціонуванням. Нова операційна система андроїд гарантує повний доступ до шикарним можливостям мережі, комфортне спілкування з пристроєм, безпечний перехід по опціях і зручний пошук необхідних додатків.

Пристрої компанії

    Усі пропоновані компанією пристрої відрізняються чудовими експлуатаційними характеристиками, які роблять їх лідерами продажів. Нові моделі приставок побудовані на ультрасучасному обладнанні з модулями пам'яті від Samsung, з удосконаленою системою охолодження і безліччю нових фішок, які вже встигли оцінити покупці.
Варто відзначити, що більшість пристроїв, наприклад, Vega s95X і Vega s95 telos, Meta, Рro, чудово справляються з дозволом 4К з широким бітрейтом, завдяки супер-потужному процесору. Насолоджуватися онлайн-іграми зі складною графікою і високочастотним відеоконтентом стало набагато простіше з інноваційними пристроями Тронсмарт, такими як Orion R68 Meta, Draco H3, mxiii plus, Mars G01, Вега S89, T1000, TSM-01. Серед найбільш очікуваних новинок можна виділити моделі ARA X5 на основі Windows 10 і Vega S96 на базі восьми-ядерного процесора Amlogic S912.
Навіть при не швидкісному Інтернет-з'єднанні користувач рідко стикається з зависанням, оскільки пристрої китайського бренду підтримують новий формат декодування Н.265, що гарантує найвищу якість зображення при використанні половини смуги пропускання.

Купити приставку Tronsmart

    Компанія Тронсмарт веде демократичну цінову політику, тому продукція бренду досить доступна за ціною для вітчизняних покупців. При цьому не варто забувати про прагнення виробника робити максимально просунуту і сучасну начинку для своїх тв бокс, тому покупка приставки Tronsmart позбавить від необхідності шукати більш просунуту заміну в найближчі кілька років. Варто також відзначити, що пристрої відрізняються оновлюваних програмним забезпеченням і можуть моментально реагувати на найменші нововведення.
Наша компанія займається виключно офіційними поставками продукції Tronsmart, тому ми можемо гарантувати 100% якість товарів і максимально вигідні умови покупки. Замовник отримує на руки повністю підготовлену і функціонуючу приставку. Просто підключайте і отримуйте задоволення від гранично можливої ​​якості зображення і розширених можливостей міні ПК.

Вгору