UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
4tv.com.ua - розумні гаджети
0
Мій кошик

Ефірне телебачення DVB-T2

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ефірне телебачення DVB-T2

З 2019 року в Україні перестало існувати аналогове телебачення. На зміну йому прийшло нове і якісне цифрове. Коли це сталося, багато жителів, які дивилися аналог, почали шукати інші варіанти перегляду. Одного разу, улюблені канали змінилися сірим екраном і шипінням. У той час з'явилося цифрове ефірне телебачення. У ньому можна дивитися безкоштовно улюблені телеканали, які працювали раніше. При наявності бажання можна дивитися більшу кількість каналів, для цього провайдери пропонують послуги з пакетами каналів.

Крім того, якість зображення ефірного телебачення України стало краще.

Звідси і цілком логічне запитання, а що потрібно, щоб скористатися цифровим телебаченням?

Що таке ефірне телебачення і як воно працює?

Якщо не заглиблюватися в складні технічні питання, то ефірне телебачення - це сигнал з телевежі, який передає зображення на екран телевізора. Ефірне телебачення в Україні є 2 види:

  • Аналогове. Це старий формат, сьогодні не використовують.

  • Цифрове. Сучасний формат, замінив аналогове. Т2 ефірне телебачення гарантує краще зображення і більш якісний сигнал. Ще одна перевага, що ви зможете дивитися більшу кількість телеканалів.

Щоб ви правильно розуміли, здавалося б складне позначення DVB-T2, має просту розшифровку. DVB означає стандарт цифрового ефірного телебачення України. DVB-T2 - це новий формат.

Цифрове ефірне телебачення Т2 в Україні має багато переваг. Формат дозволяє показувати більше каналів. У нашій країні їх 32. Також звук і відео стали чіткіше і без перешкод. Ці 32 каналу ви можете дивитися абсолютно безкоштовно! Іноді все 32 може і не бути. Це залежить від покриття і якості сигналу.

У селах і невеликих містах ефірне телебачення - це справжній порятунок, так як це єдиний безкоштовний спосіб дивитися основні телеканали. Для роботи Т2 ефірного телебачення необхідно обладнання. Або це телевізор, який підтримує новий формат, або приставка Т2, що є більш бюджетним варіантом.

Купити Т2 приставку для старого телевізора

Це той випадок, коли в телевізорі немає способу самостійно транслювати цифрове ефірне телебачення. Для цього і створили Т2 приставку. Ця маленька чорна коробочка з'єднується з телевізором через AV кабель (тюльпан). Далі в Т2 приставку підключається кабель і робиться проста настройка. Все! Насолоджуйтесь цифровим ефірним телебаченням dvb t2 у будинку. Але якщо цієї приставки нема, то як її правильно вибрати?

Т2 приставок багато. Вони відрізняються параметрами, зовнішнім виглядом, розміром і т.п.

Основні параметри приставок dvb t2 ефірне

Будь-яка модель приймає сигнал Т2. Це природно, адже для цього вони і зроблені. Додатковий роз'єм для підключення USB дозволить підключити, наприклад, флешку і дивитися фільми або слухати пісні. Останні версії приставки йдуть вже з встановленою ОС Android. Вони теж показують ефірне телебачення, але володіють набагато більшими можливостями.

Якщо вам потрібно допомога з вибором і придбанням ТВ приставки, консультанти інтернет-магазину допоможуть вам і підкажуть необхідну інформацію.

Антена для т2 ефірного телебачення.

Так, для підключення потрібна саме антена, а не доступ до інтернету. Але простота питання в тому, що немає необхідності купувати спеціальну антену. Підійде будь-яка. Все питання в тому, де знаходиться вишка. Потрібно, щоб потужності антени вистачило зловити сигнал з вишки цифрового ефірного телебачення т2 в Україні. Якщо вишка близько, то проблем не виникне. Якщо далеко, можливо знадобиться підсилювач сигналу. Антену для ефірного телебачення потрібно налаштувати. Повернути її потрібно строго у напрямку до вишки. Все це ви можете також придбати, проконсультувавшись, у нашому інтернет-магазині.

Отже, технології не стоять на місці, тому ефірне телебачення Т2 сьогодні досить популярно. Якщо ви бажаєте дивитися цифрове телебачення, рекомендуємо вам спочатку переконатися чи підтримує ваш телевізор формат dvb t2 ефірне. Якщо ні, не турбуйтеся. Просто придбайте Т2 приставку і антену та насолоджуйтесь 32 каналами.

 

Вгору