Blu-ray 3D на Android TV Box

Як Ви вже знаєте перегляд відео-контенту на приставках не може нікого дивувати такими можливостями як: 2k, 4k, декодування H.264 і H.265. Але є одне питання, яке хвилювало мене і думаю багатьох інших користувачів. Йдеться про тих користувачів у яких є телевізор з підтримкою 3D, або тих хто планує його купити.

3D MKV файли. А тепер  Blu-ray

Раніше що б подивитися фільм в 3D, потрібно було шукати його по торрентах, або інших ресурсах в форматі ".mkv". Це було досить складно, а іноді і взагалі не можливо. Далеко не всі фільми можна знайти в даному форматі. Зате дуже багато знаходилося фільмів у форматі образу 3D Blu ray ".iso", даний формат на приставці відтворювався, але в форматі звичайного 2D. Все це з тієї причини що для перегляду даного формату необхідно спеціальне bluray обладнання. Так само в інтернеті є досить інструкцій, історій про те як деяким людям вдалося запустити даний образ завдяки танцям з бубном, або як вони кажуть "декільком нескладним дією". Ці варіанти я розглядати не беруся бо не хочу, і тому що воно того не варто. Для мене як користувача повинно бути все просто, скачав, включив, - дивишся.

Tronsmart Orion R68, Vega S95 - зможуть тільки вони!

Зовсім недавно я дізнався що компанія Tronsmart працює над цим питанням, і в своїй моделі Orion R68 вона планує зробити цю функцію реальної. Якщо чесно то повірити в це було важко, як на мене - ця функція повинна була працювати набагато раніше, і те що її так довго не було наводило мене на думку що її і зовсім ніколи не буде.

 

Загалом зовсім недавно отримав я цю приставку в руки, поставив на завантаження кілька фільмів по 40-50 ГБ і чекав слушного моменту для її тесту. Потрібно сказати що як тільки отримав приставку виявив на сайті Tronsmart нову прошивку і відразу ж її поставив, так що на прошивці яка йде з заводу тестів не проводилося.

Настав той день і я підключив приставку до телевізора, жорсткий диск до приставки, надів 3D окуляри і сів на диван. Запустивши файл вказав метод відтворення через Kodi, і ось довгоочікуваний момент - Коди запитало мене як я хочу дивитися даний фільм, в звичайному 2Д або ж 3D форматі - радості було багато.

Тв бокс приставка, 3D і успіх

 

Перший файл який я запустив відкрився двома частинами зліва і справа і почав моторошно глючить, пропускати кілька секунд і видавати жахливі звуки. Дивитися на це було нереально і я вже навіть встиг засмутиться, але як з'ясувалося далі, проблема була в файлі. Запустивши наступні фільми картинка програвалася плавно, без гальм, і інших проблем, а я сидів нарешті насолоджувався якісним Blu-ray 3D контентом.

Дивно що більше ніякі приставки не вміють відтворювати такі образи, компанія Tronsmart дійсно зробила те що обіцяла, і це дуже здорово. Тепер чекаю тесту на приставку Beelink R68 і I68. Побудовані вони на тому ж залозі але чи буде доступна функція 3D Blu-ray поки не зрозуміло.