Android TV box не запускається.

Android TV box - найкращий аналог простому, але розумному телевізору. Цей гаджет дуже покращує ваш клієнтський досвід користування звичайним телевізором. До того ж, приставка адаптована не лише для якісного перегляду фільмів, а й приємного часу під час проведення в іграх. На жаль, не все у цьому світі застраховано від поломки будь-якого масштабу. Так ви можете прийти додому і в один момент ваша улюблена Смарт ТВ андроїд приставка не вмикається. Не турбуйтесь, у цій статті ми ясно пояснимо у чому у вас могла виникнути проблема, і як її можливо вирішити, якнайшвидше.

З чого почати? Android tv box не працює.

  • Перше — перевірка на зовнішні пошкодження приставки, можливо ви її кидали, або щось на неї падало, що могло залишити сліди від пошкоджень.

  • По-друге, потрібно подивитися на індикатори на Android TV BOX, що не працює. Знайдіть поглядом мережевий індикатор, можливо проблема у ньому. Якщо не горить лампочка - проблема в мережному індикаторі, він несправний.

Важливо!

Розберемо кілька пунктів:

  1. Потрібно уважно оглянути мережевий провід, можливо домашній вихованець трохи пошкодив провід і вам слід ізолювати оголені дроти ізолентою, придумати, сховати провід.

  2. Провід може відходити від роз'ємів у приставці або з роз'єму, з якого йде передача. Варто перевірити обидва роз'єми на наявність пошкоджень, якщо роз'єми пошкоджені, їх можна замінити дуже швидко і коштує це недорого.

  3. Може бути таке, мережний провід просто згорів, доки працював з Android TV box. Проблеми з перенапругою, тоді слід зовні перевірити Смарт ТВ приставку, можливо ви виявите жахливіші дефекти, які не сумісні з роботою пристрою.

  4. Якщо ж з вашим проводом все добре - ви можете спробувати просто перепідключити провід заново і можливо робота Смарт приставки відновиться. Це найпростіший варіант вирішення проблеми.

  5. Можливо, android tv box не завантажується, тому що ви неправильно під'єднали дроти, спробуйте відкрити інструкцію та розмістити кожен провід у той роз'єм, який вказаний в інструкції з експлуатації приставки. Можливо, ваша проблема вирішиться негайно.

  6. Ваш android tv box може не завантажуватися через несправність блока живлення, можливо проблема в ньому. Перевірте його зовнішній вигляд, можливо, від нього пахне горілим, або він виглядає просто інакше, якщо вас бентежить зовнішній вигляд блоку живлення - не варто користуватися ним, також не варто робити спроби виправити несправні частини блоку живлення самостійно. Ми рекомендуємо в цьому випадку звернутися до фахівців з цього питання.

Не вмикається андроїд приставка, що робити?

Android tv box не завантажується, і візуальних несправностей немає, тоді ми рекомендуємо виконати перезавантаження Смарт приставки. Відключіть живлення від android tv box і зачекайте кілька секунд, потім підключіть провід із живленням назад у Смарт ТВ приставку, можливо це допоможе вам вирішити проблему і пристрій знову коректно працюватиме.

Бувають випадки, що пристрій потребує скидання всіх налаштувань до заводських, така функція теж включена у вашу приставку, вона називається Hard Reset (дослівно "жорстка перезавантаження"). Це налаштування повністю очищає пам'ять вашої приставки і дає можливість запуститися із заводськими налаштуваннями, іноді це може допомогти у вирішенні проблем. Але пам'ятайте, що ваші найважливіші файли можуть вийти назавжди з пам'яті пристрою.

Основні методи Hard Reset при налаштуванні Android TV box.

Існує два основних методи скидання до заводських налаштувань вашої непрацюючої Android TV box:

  1. Вам потрібно відкрити розділ "Відновлення та скидання", далі знайдіть поле "Скидання даних" і виберіть його. У цей момент пристрій перезапуститься. Поки перезапуск не можна вимикати приставку, і не діставайте провід живлення з розетки, це може призвести до невизначених наслідків. Зачекайте, поки не закінчиться скидання системи, після чого можете починати роботу з приставкою.

  2. Варіант номер два. Android TV box має спеціальну кнопку, що відповідає за Hard Reset, зазвичай вона дуже маленька. Варіант підійде для людей, у яких приставка не відображається на телевізорі. Слід знайти на корпусі приставки кнопку «Recovery» або «Reset», натискаючи її, пам'ятайте, що всі ваші дані зі Смарт приставки будуть видалені. Затискаємо кнопку на кілька секунд, далі, не відпускаючи кнопку, вам потрібно витягнути кабель живлення з корпусу, потім підключайте його назад. Натискаєте кнопку включення та дій відпустіть кнопку "Recovery" або "Reset". Якщо ви все зробили правильно — телевізор завантажить екран налаштувань вашої Смарт ТВ приставки, яка запрацювала. Вам потрібно знайти далі пункт Factory Reset, активуємо його. Приймаєте угоду, яка там буде написана і очікуємо на перезавантаження вашого пристрою.

Проблеми з інтернет-з'єднанням Android TV BOX.

Найчастіше Android TV Box не включається через неякісне бездротове інтернет з'єднання по Wi-FI. 

Важливо!

Щоб TV Box працювало краще – вам варто перенести Wi-Fi роутер у приміщення з вашої Смарт-ТВ приставкою, тоді швидкість інтернет з'єднання буде вищою, і проблема може вирішитися.

Також, ви можете зайти в налаштування і побачити меню «Бездротові мережі та Wi-Fi», перейшовши по цій кнопці, вам відкриється меню налаштування бездротового з'єднання. Ви побачите список доступних Wi-Fi мереж, знайдіть там назву вашої мережі та перевірте підключення до неї, можливо проблеми були у з'єднанні з нею, а не в технічній частині приставки.

Рекомендації якщо не запускається андроїд приставка.

Важливо пам'ятати, що якщо ваша Смарт ТВ приставка Android TV Box не працює, не турбуйтеся - ви завжди можете звернутися до сервісного центру за допомогою. Експерти зі смарт приставок допоможуть у вирішенні проблеми, а послуги дешевші, купівлі нової приставки. Витратьте менше нервів, щоб розібратися.