Як налаштувати smart tv box x96 mini.

Android Smart TV Box х96 mini - це інноваційний гаджет, який дозволяє користуватися ТБ з новими функціями Смарт ТБ, за умови, що функціонал девайса дозволяє це. Смарт ТВ Бокс існує у двох видах, які відрізняються за двома речами: обсяг оперативної пам'яті, а також обсяг постійної пам'яті. А вартість такого гаджета не така велика, коливається в районі 30 - 40 доларів. Складність у налаштуванні x96 mini однакова не велика/

Технічні характеристики: Смарт TV Box X96 mini.

Як відзначили раніше, Смарт TV Box X96 mini існує двох видів:

  • Наявність 1 гігабайта оперативне пристрою (ОЗУ) і 8 гігабайт постійно запам'ятовуючого пристрою (ПЗУ)

  • І наявність 2 гігабайти ОЗУ, а також 16 гігабайт ПЗУ

Але пам'ятайте, що ви зможете збільшити обсяг пам'яті сховища пристрою Смарт ТВ. У цьому вам допоможе SD-карта, або флеш карта, як її інакше називають. Смарт TV Box X96 mini підтримує до 64 гігабайт об'єм зовнішнього накопичувача.

Гаджет налаштований працювати на операційній системі Android 7.1.2 Nougat. Попередня модель була на базі Android 6 Marshmallow. На Смарт приставці встановлений процесор із чотирма ядрами Amlogic S905W, що працює з частотою 2 гігагерца. Також на борту встановлено графічний чіп Mali-450MP із внутрішньою частотою 750 мегагерц. Більше того, гаджет оснащений великою кількістю потужних кодеків. Налаштування x96 mini доступне з роздільною здатністю відео 4К UHD 3840x2160 пікселів та частотою відтворення відео до 30 кадрів за секунду. У Смарт приставки є можливість роботи з Wi-Fi, в ній вмонтовано спеціальний модуль. Також ви можете підключити приставку безпосередньо по кабелю мережі, щоб не погіршувалась швидкість інтернету.

Корпус Smart TV Box x96 mini створюється з міцного пластику. Розмір пристрою невеликий, 82 міліметри завширшки 82 міліметри завдовжки і 17 заввишки. На корпусі спеціально передбачені гумові ніжки, щоб приставка не ковзала. Також були створені отвори для закріплення пристрою на стіні. З лівого боку пристрою розташовані роз'єми USB, а також слот для флеш-карти. На задній частині приставки знаходиться роз'єм для живлення, а також роз'єми: HDMI, AV, а також гнізда для входу та виходу додаткового ІЧ-пристрою.

Інформація про пульт

Пульт виконаний за стандартом. Пристрій довгастої, прямокутної форми виконано із пластику, найчастіше чорного. Пульт працює лише з приставками x96.

X96 mini налаштування

Задавшись питанням, як налаштувати приставку x96 ви відкриєте інструкцію російською, або відкриєте нашу статтю. Перейдемо до налаштування. Як підключити приставку х96 до телевізора, ви вже розібралися. Запустивши Смарт приставку, перейдіть в налаштування x96 TV Box. Встановіть дату та час, звіривши з точними цифрами на іншому гаджеті. Також не забудьте про підключення до Інтернету, введіть пароль від вашої Wi-Fi мережі та перевірте з'єднання.

Також варто згадати, що при першому налаштуванні x96 mini потрібно увійти або створити обліковий запис Google. Враховуйте, що створити новий обліковий запис буде простіше на комп'ютері. Щоб додати обліковий запис на Смарт приставці, перейдіть на вкладку “Акаунти”.

Важливо!

Перевіряйте оновлення Google Play сервісів, якщо якась програма не буде працювати, або встановлюється - перевірте оновлення Google Play, можлива справа в ньому.

Налаштування мови X96 mini

Щоб настроїти мову, потрібно запустити комірку Settings і відкрити розділ More Settings. Свайпаємо нижче і знаходимо Language and Input. Далі відкрити Language та встановити потрібну мову. Змінюємо мову на ту, яка вам потрібна. Зміна мови відбувається автоматично.

X96 mini налаштування дати та часу.

 Відразу додамо, що якщо встановити неправильну дату і час, це може згубно вплинути на роботу вашого пристрою. Може почати з'являтися велика кількість помилок при вході в сервіси Google або просто в браузер. Також у вас виникне проблема з доступом до інтернету, щоб вирішити цю проблему потрібно просто правильно налаштувати час на вашому пристрої, а також встановити 24-годинний час. Якщо не хочете сильно ускладнювати собі час з налаштуванням дати та часу, просто встановіть синхронізацію по мережі.

Важливо!

Перед використанням Смарт-ТВ приставки потрібно зробити скидання до заводських налаштувань. Це дозволить позбутися гаданих глюків заводської прошивки пристрою.

Як настроїти Wi-Fi X96 mini.

Перейшовши в налаштування, вам потрібно знайти вкладку під назвою Wi-FI і відкрити її. Там буде вкладка «Доступні мережі», в ній буде ваша точка доступу в інтернет. Вводимо пароль вашої мережі та підключаємось до інтернету. Якщо все успішно – статус інтернету зміниться на «Підключено». Але, бувають випадки, що попереднє налаштування роутера допоможе вам впоратися з проблемами, що додатково виникають. Для цього просто відкрийте налаштування меню вашого роутера, встановіть канал менш завантажений мережами користувачів і встановіть кількість не більше трьох клієнтів. Перезавантажте роутер.

Настроювання лаунчера x96 mini.

Лаунчер є системною програмою, яка відповідає за графічну складову інтерфейсу x96 mini. Якщо ви вирішили, що вам не підходить стандартний лаунчер, ви завжди можете змінити його завдяки додатку, що завантажується на ваш пристрій. Найчастіше користувачі воліють завантажувати Nova Launcher, він досить цікавий та унікальний. Встановити лаунчер можна з флеш-карти або безпосередньо за допомогою приставки. Після цього перейдіть в налаштування і виберіть галочку навпроти Nova Launcher.

Висновок

Згідно з тестами, смарт ТБ приставка показала себе у кращому світлі. Надійний і недорогий девайс з величезною кількістю різних цікавих функцій. Відзначимо відразу, що приставка призначена для перегляду відео та прослуховування аудіо.

А ось кілька переваг одразу:

  • невеликий розмір та міцний корпус.

  • Оновлення ПЗ від виробника.

  • Нова версія Android

  • Зміна прошивки.