UAH
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
4tv.com.ua - розумні гаджети
0
Мій кошик

MINIX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія MINIX

Компанія MINIX цілком заслужено займає лідируючі позиції на ринку інноваційних технологій, оскільки максимально вимогливо ставиться до технічного наповненню своїх пристроїв. Приставки minix широко відомі своїми високими експлуатаційними характеристиками, багатофункціональністю і продуманої начинкою. При цьому компанія постійно вдосконалює пропоновані гаджети і приділяє підвищену увагу новим розробкам і програмного забезпечення.

Кожна андроїд приставка від Мінікс - це максимально збалансований з технічного утримання і функціональної складової гаджет, який здатний перетворити простий телевізор в мульти-задачний комп'ютер. Всі створені пристрої компанії відрізняються безкомпромісною якістю, високою працездатністю і широким спектром виконуваних функцій. Низький нагрів при роботі, мінімальне споживання електроенергії, наявність новітнього програмного забезпечення і процесорів з шаленою потужністю роблять ТВ бокси від Мінікс лідерами продажів не тільки на території України, а й у ряді інших країн світу.

Android приставки від MINIX: у чому їх переваги

Сучасні андроїд тв приставки від такої авторитетної компанії Мінікс завоювали топові позиції на реальних і віртуальних прилавках магазинів не просто так. Це обумовлено цілим рядом причин і великою кількістю переваг, які гарантує кожен пристрій бренду.

 1. Програмне забезпечення на базі операційки Андроїд регулярно оновлюється, тому будь-які недоробки ліквідуються легко і досить швидко, користувач не стикається з проблемами гальмування і т.д.
 2. Бездоганна якість збірки приставок гарантується компанією, яка має багаторічні традиції і репутацію надійного і відповідального виробника високотехнологічних пристроїв.
 3. Розширений набір інтерфейсів забезпечує комфортне спілкування з приставкою і дозволяє підключати велику кількість найрізноманітніших гаджетів і аксесуарів одночасно. Всі нові приставки оснащені відразу декількома USB-портами HDMI, оптик аудіо-виходами, Wi-Fi-модулем, Bluetooth, гігабітним Інтернет-з'єднанням і т.д.
 4. Висока продуктивність процесорів і збільшений розмір оперативної пам'яті відкривають шикарні можливості для користувачів завантажувати програми та ігри з прекрасною графікою, переглядати фільми в HD якості.
 5. Адаптивність приставок і синхронізація їх з будь-якими Андроїд-пристроями дозволяють швидко і без проблем виводити на широкий екран телевізора будь-які фото і відео матеріали зі смартфонів, планшетів та інших сучасних гаджетів.
 6. Пристрої компанії Мінікс відрізняються дійсно компактними розмірами і порівняно невеликою вагою, що робить їх мобільними і зручними у використанні в будь-яких умовах і обставинах.

Домашні мультимедіа, в основі яких лежить продукція Мінікс, відкривають для користувачів безмежні можливості. При створенні приставок використовуються виключно якісна елементна база та найостанніші досягнення в науці, тому купівля тв боксу цієї компанії надовго позбавить від необхідності оновлювати свій арсенал побутової техніки більш досконалими пристроями.

Пристрої компанії Мinix

Кожен пристрій компанії Мінікс включає в себе все, що так цінується просунутими користувачами - високу продуктивність, багатий набір функцій, можливість виконувати завдання навіть в умовах екстремально низькою швидкості інтернет-серфінгу. При цьому приставки minix легко підлаштовуються під потреби і індивідуальні запити покупця, адаптуються до морально застарілій техніці.

Серія пристроїв minix neo з широким спектром моделей стали справжніми хітами на вітчизняному ринку андроїд-гаджетів. Серед найбільш популярних і затребуваних можна виділити:

 1. MINIX NEO U9-H - очікувана новинка на основі ОС Android 6.0 з анонсованим оновленням до версії 7.0.
 2. MINIX NEO U1 - нова приставка, що працює на потужному процесорі Amlogic S905 і операционке Android 5.1.
 3. MINIX NEO Z83-4 - вдосконалений tv box на основі Windows 10 з підтримкою відео 4К, оснащений 4 ГБ оперативної пам'яті і мотором Intel.
 4. MINIX Neo X6 - відмінна приставка за доступну ціну, працює на основі Amlogic S805 з 4-ма ядрами, з підтримкою стандарту H.265.
 5. MINIX NEO X7 - успішна модель тв боксу з відмінним ПО, оперативкою 2 ГБ і двох-діапазонної антеною Wi-Fi.
 6. MINIX NEO X8-H Plus - безумовно якісна високопродуктивна приставка з широким функціоналом на основі Android Kit Kat 4.4. Одна з найпопулярніших на сьогодні.

Купити приставку MINIX       

  Цінова політика компанії Мінікс добре відома своєю демократичністю, тому пропоновані пристрої доступні за ціною покупцям з будь-яким рівнем достатку. Тим більше що широка лінійка різноманітних за ціною та характеристиками моделей роблять вибір простим і приємним. Купівля приставки MINIX вигідна з багатьох причин, адже компанія прагне використовувати при створенні пристроїв виключно інноваційні елементи і просунуті технології. Не варто також забувати про те, що ПЗ регулярно оновлюється і моментально реагує на нововведення. Тому купивши нові тв бокс, користувач може забути про пошук більш вдосконаленого на кілька років.

Вгору