Нові можливості Android приставок

   выбрать тв приставку

З кожним роком можливості android приставок ростуть, кількість каналів постійно збільшується так само як і кількість додатків для перегляду онлайн фільмів, серіалів телепередач. У 2017 році кількість сервісів буде тільки рости і збільшуватися.

Минулий 2016 був неоднозначним в плані додатків. Практично кожного торкнулося закриття FS.TO і EX.UA. Додатки цих ресурсів використовували власники Android тв боксів. Але через 3 дні розробники надали ще 2 нові програми для перегляду онлайн контенту, наприклад такі, як HD Videobox і ATV Videobox. Так що проблема з переглядом фільмів і серіалів зважилася практично миттєво. Зараз же спостерігається якісне збільшення додатків для андроїд тв, тому впевнений що популярність тв боксів буде рости з кожним місяцем.

Широкий асортимент приставок в 2017

У минулому році лідерами ринку були міні комп'ютери на процесорах компаній Amlogic і Rockchip і якщо попит був однаковий то зараз все дуже сильно змінилося. Зараз компанія Amlogic зайняла лідируючі позиції і продажу гаджетів з процесорами Rockchip займають близько 15% з усього ринку. Тому сьогодні будемо розглядати девайси з процесорами Amlogic S905, S905X, а так же флагманом - Amlogic S912


Читайте так же: Читайте так же: Amlogic S912 - Огляд та характеристики процесора


На чому фокусуватися при виборі тв приставки?

7 з 10 покупців при виборі медіаплеєра, дивляться не на ті показники які важливі для роботи.

  1. 2 Гб оперативної пам'яті або 3 Гб?
  2. Чотирьохядерний процесор або восьми?
  3. Android 5 або Android 6?

Ці показники безумовно важливі, але ніяк не є вирішальними у виборі Android приставки. Справа в тому що потужність тв боксів вже давно перевищує більшість комп'ютерів на ринку, але реалізувати цю продуктивність можна виключно програмним забезпеченням. Максимальна оптимізація програмного забезпечення - головний показник при виборі приставки в 2017 році.

как выбрать приставку андроид

Кожен другий зазнає труднощів з вибором: купувати продукт з брендом наприклад Beelink, Minix, Atlas, Tronsmart або вибрати пристрій без бренду (m8s, cs918, t95n). Як правило товари без бренду стоять на порядок дешевше хоча по числовим показниками пам'яті і кількості ядер не відрізняються від брендових, ціна яких на 20-40% вище.

Переплачувати за бренд?

Так. Переплачувати. Як правило, користувачі не відразу приходять до позитивної відповіді, але більшість розуміють що переплачені гроші йдуть не тільки на напис на коробке.Что конкретно ви отримуєте при виборі девайса з брендом:

  1. Гарантія на 12 місяців;
  2. Якість програмного забезпечення;
  3. Підтримка оновлень операційної системи;
  4. Якість плати, пайки, роз'ємів;
  5. Підтримка продукту виробником.

Давайте розберемо кожен пункт докладно.

1. Приставки з брендом поширюються з гарантією 12 місяців, Noname категорія - 6 місяців. Шлюб серед Noname пристроїв набагато вище ніж з Брендом.

Продукти компаній Atlas, Beelink, Minix дійсно працюють краще ніж Noname.

2. Світ технологій в розробці заліза зайшов дуже далеко, потужні продуктивні процесори і відеочіпи вже нікого не дивують. З цього більшість інноваційних компаній велика увага тепер приділяють програмному забезпеченню. Купую тв бокс з брендом ви отримуєте якісний тандем між програмним забезпеченням і тим що у нього всередині.

Так наприклад, приставка з 2 Гб оперативної пам'яті від Minix буде працювати на порядок краще ніж пристрій з 3 Гб з категорії Noname (причому, як правило, ще й довше).

3. Купивши тв бокс брендом ви отримуєте автоматичне програмне оновлення, часто буває так що після виходу пристрою виявляються помилки які можна виправити тільки оновленням прошивки, компанії на кшталт Beelink регулярно виправляють подібні помилки випускаючи нову версію прошивки. Все що вам залишається зробити це підтвердити оновлення натиснувши кнопку на приставці. У разі купівлі Noname - виправлення помилок практично неможливо.

4. Як показує практика виробники Noname пристроїв економлять на матеріалах, деталях, пайку і так далі. В цьому немає нічого дивного адже як тільки втрачено завод, - відповідальність за нього ніхто не несе.

5. Брендові компанії завжди підтримують свої продукти. Так наприклад українська компанія, Atlas готова відповісти на Ваше питання по телефону або EMAIL. На офіційному сайті кожного виробника ви знайдете форум, в якому зможете задати питання і отримати на нього відповідь.

Конкретні приклади пристроїв

Виділити кращу приставку яку можна купити в 2017 році - складно. Якщо брати брендові приставки то найпопулярніші - Beelink GT1, Atlas Arena II, Atlas TV Box Pro, менш популярна - Tronsmart Vega S96.


Більше інформації по: Atlas TV BOX PRO

 


 

Також чекаємо коли з'явиться новинка MINIX U9-H на Amlogic S912-H. Анонс був ще восени, а в продажу пристрій повинен був з'явитися на початку зими. Чому затримується випуск - компанія не пояснює. Будемо сподіватися що нам готують щось путнє. Якщо виділити 3 кращих приставки з категорії Noname - то це моделі Mini M8s Pro T95N, Mini M8s II, MXQ Pro S905X.

Остання порада при виборі Android TV медіаплеєра: купуючи приставку уточніть, які програми продавець встановить перед відправкою. Якщо Ви не особливо розбираєтеся в даних пристроях це набагато полегшить Вам перше знайомство.

Наш інтернет-магазин 4tv.com.ua безкоштовно робить перевірку, налаштування та встановлення необхідних додатків перед доставкою клієнту.

Якщо після прочитання залишилися питання на тему як вибрати android приставку - обов'язково задавайте їх у коментарях. Спасибі що дочитали статтю до кінця і вдалих покупок!