Torrent Stream Controller: Як встановити на Андроїд приставку

Увага: У зв'язку із забороною російських, а так само деяких українських каналів на території України - ми не надаємо до скачування додатки, а так само не встановлюємо їх.

У даній статті я розповім як встановити та налаштувати додаток для перегляду телевізійних каналів Torrent Stream Controller. Так як програми немає в Play Market її потрібно буде встановити з установочного .apk файлу. Його можна скачати c офіційного сайту.

Один з найпростіших способів це вбити в рядок пошуку torrent strream controller і вам відразу ж видасть офіційний сайт програми, з нього ж і завантажуємо апк файл.

Відкриваємо або через панель повідомлень, або через файл менеджер в папці завантаження і запускаємо. Якщо у Вас не включений пункт "невідомі джерела" то його треба буде включити, перейшовши в налаштування.

Після інсталяції запускаємо Torrent Stream controller і включаємо будь-який канал, програма запропонує Вам встановити Ace Stream Engine, його Вам доведеться встановити для забезпечення трансляції каналів.

Після завершення двох установок Ви зможете запустити будь-який доступний в додатку канал

Якщо У Вас виникли труднощі, або з'явилися додаткові питання - задавайте їх у коментарях - допоможемо вирішити Вашу проблему.