Як поміняти лаунчер на Android TV приставці

У даній статті ми розповімо як змінити лаунчер на вашій Андроїд ТВ приставці. Якщо Ви включили приставку і бачите не звично Вам інтерфейс і Вам потрібно поставити більш звичний "андроідовскій" або інший будь-який то зараз ви дізнаєтеся як. У деяких приставках виробник відразу встановлювати два лаунчер, це як правило плитковий і звичайний класичний андроїд інтерфейс. Перевірити це можна зайти в налаштування і зайшовши в пункт "домашній екран". Але ми зараз розглянемо варіант коли в приставці тільки один лаунчер.

Для установки нового лаунчер, Вам потрібно зайти в Play Market зі своїм обліковим записом, якщо її немає то створити і в пошук вбити лаунчер. Вам видасть дуже більшу кількість різних, Ви можете встановити їх собі скільки Вам потрібно, вибрати найбільш красивий інтерфейс і так далі. Найчастіше ми рекомендуємо ставити NOVA Launcher, але повторюся ви можете знайти собі максимально комфортний.

Зайшовши на будь-який з них натискаємо кнопку встановити і чекаємо. Після установки можна відразу натиснути відкрити. Після цього відразу ж запуститися нова оболонка, але що б її закріпити Вам потрібно буде вказати приставці який лаунчер використовувати за замовчуванням, для цього натисніть кнопку додому і вкажіть - завжди використовувати даний лаунчер. Якщо Вам потрібно змінити лаунчер назад або переключиться на інший. Заходимо в настройки - домашній екран і бачимо список встановлених робочих столів. Для зміни просто клікніть на відповідний.

Якщо у Вас виникли труднощі, або у Вас є питання - пишіть в коментарях, будемо раді допомогти.