Підключення Android приставки до телевізора

Дуже часто у наших клієнтів виникає проблема підключення андроїд приставки до телевізора. Власне дана стаття і повинна показати варіанти підключення Вашого ТВ боксу до телевізора. Забігаючи наперед скажу, що ми торкнулися не всі варіанти підключення, а 3 найосновніших.

3 способу підключення приставки до телевізора

  1. Через HDMI кабель;
  2. Через AV кабель (тюльпани RCA);
  3. Перехідник конвертер HDMI;  

Давайте розберемо кожен з них детальніше.

Підключаємо через HDMI кабель

Перший пункт найпростіший і найпоширеніший. Все що Вам потрібно - це з'єднати кабелем HDMI приставку з телевізором. Після цього не забудьте на телевізорі поміняти джерело сигналу (шукайте на пульті кнопку Input або Source). Хоч тут все і справді дуже просто, але іноді бувають ситуації коли Ваш телевізор ні в яку не бачить приставку. У такому випадку рекомендуємо спробувати підключити приставку до іншого телевізора і перевірити, як буде вести себе приставка на ньому. Якщо запуск пройде успішно значить дійсно Ваш телевізор і приставка несумісні. Таке буває дуже рідко і конкретного пояснення цьому немає. Якщо у Вас буде така ситуація просто поміняйте свою приставку на модель іншого бренду або з іншим залізом.


Дивіться також: Як налаштувати Андроїд ТВ приставку - тисни!


 

AV підключення

 

 

Підключення через тюльпани, як правило, використовується для більш старих телевізорів які випускалися до появи HDMI роз'єму. Відразу скажу Вам що якість картинки при цьому підключенні залишає бажати набагато кращого, на деяких телевізорах навіть складно розібрати текст який виводиться на телевізор. У таких випадках рекомендуємо в настройках приставки збільшити шрифт на максимум.
Підключення: тут трохи складніша, тому що з одного боку буде роз'єм 3.5 (AUX), а з іншого 3 тюльпана жовтого, червоного і білого кольору. Якщо на Вашому телевізорі присутні роз'єми таких же кольорів - підключайте, якщо ж у Вас всього 2 тюльпана на телевізорі, доведеться підбирати "методом наукового тику" поки не з'явиться зображення і звук.

Як підключити через конвертер HDMI-AV (RCA)

Третій найрідкісніший, але все ж хороший спосіб вирішити проблему підключення приставки до старого телевізора через HDMI.
Якщо на Вашій приставки відсутній AV вихід, а на телевізорі відсутній HDMI роз'єм, значить цей пункт для Вас.
Перед підключенням Вам потрібно буде придбати HDMI-RCA конвертер. Вартість даного пристрою приблизно 10-15 $.
Так само не варто забувати що даний перехідник харчується від USB, його можна підключити прям в приставку.

Сподіваюся дана стаття була корисна Вам.
Залишилися питання? Став їх у коментарях!