Как настроить IPTV на Андроид

Всім привіт в цій статті ми розглянемо питання як налаштувати IPTV на андроїд приставці.
Більшість користувачів Андроїд ТВ боксів цікавить перегляд IPTV телебачення на свій приставці. Багато провайдерів надають дану послугу, але насправді дивитися IPTV можна дивитися навіть тим у кого провайдер не дає пакет каналів.
Отже що б налаштувати IPTV Вам для початку потрібно скачати додатку по даній функції. Для цього заходимо в Play Market і в пошук вбиваємо: IPTV, і встановлюємо додаток, всі вони взагалі щось роблять одне і теж хіба що інтерфейсом можуть відрізняться, і то не завжди.
Чекаємо інсталляціі.і відкриваємо.
Далі заходимо в меню плейлиста і натискаємо додати плейлист. Ви можете додати URL, тобішь, адреса або файл завантажити з плейлистом. Провайдери зазвичай дають URL адресу. Тепер якщо ваш провайдер надає IPTV - заходимо на сайт, або дивимося в договір і копіюємо адресу в цей рядок, натискаємо застосувати і програма завантажує Вам пакет каналів.
Якщо ж Ви не маєте в пакеті IРTV - заходимо в гугл і шукаємо Iptv плейлист, в мережі їх дуже багато, з різною кількістю каналів, різних країн і так далі, знаходите відповідний і чи завантажуєте файлом або ж теж копіюєте адресу. Так само і додаєте канали в додаток