Повна настройка Android TV приставки

Увага: У зв'язку із забороною російських, а так само деяких українських каналів на території України - ми не надаємо до скачування додатки, а так само не встановлюємо їх.

Всім привіт, в цій статті ми розповімо як налаштувати приставку.

Якщо ж ви купили приставку, і її перед продажем Ви не налаштували, або Ви скинули свій пристрій на заводські настройки, а тепер потрібно все відновити то це відео саме для Вас.

Зроблю маленьку ремарку, якщо Ви при включенні приставки бачите інший лаунчер, тобто робочий стіл, і ви хочете поміняти його на більш звичний, вам потрібно або змінити його в налаштуваннях, або якщо його немає в настройках, самостійно завантажити його з Play Market, покрокову інструкцію як це все зробити ви можете знайти тут

Насамперед що потрібно зробити це поміняти мову. Найчастіше за замовчуванням всі приставки йдуть на англійській мові. Заходимо в настройки - "Мова і введення", далі шукаємо в списку і вибираємо потрібний.

Далі бажано поміняти час і дату, іноді при невірно вказано дату може не працювати інтернет. Заходимо в настройки часу і дати і ставимо правильні числа.

Після цього можна підключати інтернет: якщо Ви плануєте підключати з'єднання з мережею Wi-FI - то у відповідному розділі шукайте свою мережу і вводите пароль. Якщо Ви хочете підключити інтернет через Езернет або як ще його називають "вита пара", то підключаєте кабель до приставки, і дивіться щоб в настройках пункт Езернет був включений.

Якщо у Вас на даному етапі все вийшло можна просуватися далі, якщо ні - можете описати свою проблему в коментарях ми постараємося Вам допомогти.

Далі заходимо в Play Market за допомогою свого облікового запису, якщо у Вас її немає можете тут же її зареєструвати.

Переходьте в вкладку мої програми, і Вам повинен відкритися список вже встановлених додатків, якщо програми потребують оновлення - бажано їх пообновлять.

У пошуку маркету Вам потрібно ввести всі додатки якими ви користувалися, зі стандартних це я думаю MX Player, Youtube, наприклад Megogo і так далі.

Якщо ви не пам'ятаєте більшість додатків заходите на наш сайт і в розділі корисне відкриваєте список додатків для Android приставки. Натискаєте на іконку програми і якщо воно є в Play Market то Вам відразу ж відкриється його сторінка з кнопкою встановити. Якщо цього додатка немає в Play market то на Ваше пристрій гойдається заархівований інсталяційний файл Apk, його потрібно буде розархівувати і встановити, архіватор можна скачати в тому ж Play MArket.

Такі додатки як FS VIDEOBOX, Tоrrent stream controller можна скачати або з нашого сайту або з офіційного сайту.

Після того як Ви встановите Всі необхідні додатки - приставка готова до роботи. Якщо протягом усього настройки зіткнулися з проблемами, або у Вас просто є питання - пишіть в коментарях, допоможемо.

Так само у нас є усуги по налаштуванню приставок, якщо вам потрібно допомогу звертайтеся до нас по телефону або залиште свої контакти на сайті.