Список додатків для Андроїд Тв приставки щоб дивитися Тв канали

Тут звичайно ж варто розділити на платні програми і безкоштовні. Вначале ми розглянемо кращі безкоштовні програми. Єдиний мінус таких програм полягає в тому, що в разі якщо розпочнуться якісь проблеми з тим чи іншим додаткам або тв каналом, ви не зможете ні в кого просити щоб цю проблему пофіксити, так як за неї ніхто не несе відповідальність. Але розробники в більшості цих додатків продають свою рекламу, так що є шанс на що що їм буде вигідно виправляти такі помилки.


Погано відтворюються канали на Андроїд приставці?

Якщо ваш пристрій став погано відтворювати відеоконтент, можливо він застарів.

Тут можна дізнатися новинки android приставок і замовити по знижці


 

Torrent Stream Controller

   Одне з топових додатків для перегляду тв каналів на андроїд приставці, є дві версії: одна безкоштовна, інша платна, в деталях розберетеся вже при установці. Не можна сказати що додаток ідеальне і в ньому немає збоїв, але творці часто випускають нові версії. Для гарної якості трансляції потрібен хороший інтернет. Крім ТВ каналів можна дивитися і потокове відео фільми, серіали через торренти.

Завантажити додаток Torrent Stream Controller

 

Торрент ТВ

   

   Дуже схоже на вище описане додаток. Суть практично одна і та ж. Тут інший інтерфейс і трохи інший список каналів. Трансляція проводитися через ACE STREAM. Так само в програмі є своя база контенту, а так само більше 100 радіостанцій і більше 22000 фільмів, серіалів та іншого контенту.

Завантажити додаток Торрент ТВ

 

Бизон ТВ

 

   Додатки для перегляду ефірного та кабельного телебачення, якість картинки використовується максимально можливе. Є платна версія для преміум контенту, всі подробиці в додатку.

Завантажити додаток   Бизон ТВ

 
  

Украинское ТВ

   Додатки для перегляду українського телебачення, інтерфейс поки не самий крвасівий, але поновлення приходять так що в майбутньому повинні побачити щось більш гарне. Усього доступно близько 55 каналів українського медіа.


Завантажити додаток Украинское ТВ

 

SPB TB – бесплатное онлайн ТВ без границ

 

  Більше 100 безкоштовних каналів на різний смак, дуже зручний функціонал, наприклад можна включити тільки звук якщо хочете заощадити трафік. Так само якість зображення підлаштовується під швидкість вашого інтернету.

Завантажити додаток  SPB TB – бесплатное онлайн ТВ без границ 

 

Parom TV

    Активно розвивається додаток для перегляду безкоштовного ТВ, багато каналів доступні після установки. Інтерфейс - нічого нового. Мінімальна вимоги для інтернету -2Мбіт / c. Можливість працюватиме і зі швидкістю нижче, але розробники рекомендують саме такі настройки.

Завантажити додаток Parom TV

 

ViNTERA.TV без внешней рекламы

 

   Дуже цікавий додаток яке працює з IPTV мережами. Підтримка таких форматів як SD, HD і 3D. Серед інших переваг можна зробити собі окремий список обраних каналів, для оптимізації часу і швидкості перемикання каналів.

Завантажити додаток   ViNTERA.TV без внешней рекламы

 

Андроїд ТВ додатки

Кожен день виходять нові додатки, але дійсно якісні знайти складно, тим більше повністю підходять для Smart TV приставки на андроїд.

Можливо деякі додатки на момент скачування вже не працюють, це нормально адже вони безкоштовні. Деякі додатки для ТВ приставки можна скачати з нашого сайту а деякі з Play Market. Якщо у вас виникли труднощі - напишіть про це в коментарях.

Що б не пропустити наші найсвіжіші новини підписуйтесь на наш телеграм канал

https://t.me/fourTvComUa