Amlogic S912: Повний огляд процесора

Відома компанія Amlogic анонсувала випуск восьми ядерного S912, розробленого на основі 64-х бітної архітектури. Це зумовлює підвищення швидкості виконання команд і прискорення будь-яких процесів в порівнянні з 32-х бітовим процесором. Нова версія Amlogic S912 отримає не 4 ядра, як в S905X і S905D, а 8 обчислювальних ядер, що багато в чому збільшить її продуктивність і ефективність.

Андроїд тв приставки на основі soc amlogic S912 будуть підтримувати більш розширений динамічний діапазон і інтерфейс USB 3.0. Крім цього вони будуть відрізнятися максимальної сумісністю з будь-якою технікою і стабільною роботою будь-яких умов.

Характеристики Amlogic S912

Точні характеристики вже відомі, і вони дійсно вражають. Інноваційний чіп має масу додаткових переваг і відрізняється високими технічними показниками. Розширення можливостей нових tv box, оснащених процесором Amlogic S912, жодним чином не вплине на їх ціну. Вона не буде набагато відрізнятися від вартості приставок на основі старих процесорів цього бренду. При цьому користувачі зможуть швидко оцінити всі переваги, які дає восьміядерний процесор.

Процессор soc Amlogic S912 характеристики и сравнение

Основні характеристики Amlogic S912:

 1. CPU-система відразу з 2-ма кластерами, один з яких оптимізований для забезпечення максимальної продуктивності, а інший з метою зниження споживання енергії.
 2. Ядро графіки 3D, що підтримує шейдер 3.0.
 3. Ядро графіки 2.5D з 1 виходом, і одночасно 2-ма входами, підтримує програмування, масштабування фільтра з множинними фазами.
 4. Можливість підтримки відразу кількох відеосесій, фотозображень.
 5. Зручний інтерфейс камери ITU 601-656, також підтримка таких форматів: YUV422, RGB 565 і JPEG.
 6. Можливість підтримки розширеного ряду відео, аудіо.
 7. Наявність 2-канального цифрового входу мікрофона, а також вбудованого звуку DAC (stereo).
 8. Оснащений вбудованим чіпом, який забезпечує зв'язок з цифровими тюнерам TV, різним демодулятором, одночасне керування ними.
 9. Наявність відразу декількох стартових екранів процесора, і інших систем
 10. Можливість керувати живленням процесора, який працює з зовнішніми інтегральними схемами
 11. Наявність ефективного захисту: безпечна завантаження, контроль і збереження даних.
 12. Безпечне шифрування, супроводжуване повної контролем цілісність пам'яті.

Обзор Amlogic S912, сравнение с S905X, S905D, S905

Якщо порівнювати чіпи Amlogic S912 і S905X, то можна сміливо стверджувати, що відтворювати відео вони будуть практично однаково, з тією лише різницею, що у нового є підтримка HDR Dolby Vision. Також варто відзначити, що Amlogic S912 має відразу 3 ЮСБ інтерфейсу, що не може не радувати, в той час як модель S905X лише два. Ну і звичайно, не варто забувати про підвищеної потужності восьми ядер і більш продуктивному графічному Mali-T820MP3 GPU.

Показники тесту Antutu

Поки в мережі є показники тесту Antutu тільки для приставок на основі Amlogic S905, проте можна з упевненістю стверджувати, що модель S912, яка випереджає його за кількома параметрами, набере не менше балів, а може навіть і більше. Стандартна перевірка Antutu тв боксу на базі S905 показала 38 тисяч балів, в той час як попередники не змогли подолати рубіж в 25 тисяч.

Майбутні пристрої

Майбутні пристрої smart tv, оснащені новим процесором S912 і операційною системою Android 6.0, будуть відрізнятися стабільністю і високою продуктивністю. Компанія обіцяє широкі можливості для самостійного налаштування певних параметрів, а також більш комфортні умови для користувачів. З'явиться можливість повертатися на пройдений рівень гри в разі виникнення помилок, вручну налаштовувати параметри безпеки, отримувати безмежний доступ практично до всіх програм Google. Управління за допомогою голосових команд стане набагато ефективнішою і легкою.

MINIX

Приставка MINIX на базі процесора S912 ще не з'явилася у вільному продажу, але в мережі ходять здогадки що виробники анонсують її випуск не пізніше за 1 січень 2017 року. Це одна з найбільш очікуваних Smart приставок цього року, тому користувачі знаходяться в передчутті тест-драйвів інноваційного пристрою.

Tronsmart

Медіаплеєр Tronsmart з вбудованим процесором S912 - це теж поки тільки чутки, оскільки компанія готується представити пристрій тільки восени або взимку цього року.

Beelink

Компанія Beelink вже встигла анонсувати нову модель GT1 на базі високоефективної операційної системи Android 6.0 Marshmallow, з вбудованим чіпом Amlogic S912. Приставка повинна з'явитися на ринку в середині осені. Характеристики даної приставки насправді вражають і не залишають сумнівів - це дійсно ідеальний пристрій з широкими можливостями:

 1. новий графічний процесор Mali-T820MP3;
 2. гігабітний Ethernet;
 3. оперативної 2GB і вбудованою пам'яттю 16GB;
 4. двохдіапазонний Wi-Fi.

S912 процессор на Beelink Gt1 анонс

 

Перші приставки на процесорі S912

Крім анонсів від компаній-виробників на ринок стали надходити перші телеприставки на базі процесора S912. За відгуками вже випробували новинку користувачів, smart пристрої дійсно виправдовують всі покладені на них очікування.

Nexbox A1

ТВ-приставка Nexbox A1 оснащена передовим SoC AMLogic S912, який забезпечує розширення динамічного діапазону Dolby Vision HDR, що сталося вперше в родині Amlogic. Серед достоїнств приставки можна також виділити:

 1. переваги нового графічного Mali-T820MP3;
 2. ефективна операційна система Android 6.0 з усіма функціями;
 3. розширений ряд підтримки відео і аудіоформатів;
 4. двохдіапазонний Wi-Fi;
 5. оперативна пам'ять 2GB;
 6. вбудована пам'ять 16GB.

Nexbox A1 на с912 Амлоджик

Rikomagic MK22

Компанія Rikomagic теж поспішила скористатися інноваційним винаходом Amlogic і випустила на ринок модель телеприставки Rikomagic MK22 на основі восьмиядерного S912. Відмінні характеристики:

 1. швидкий доступ до мультимедійного центру Kodi і додатків Android 6.0;
 2. наявність дводіапазонного бездротового адаптера для мережі Wi-Fi;
 3. оперативна пам'ять 2GB і вбудована 16 GB;
 4. можливість підключення до гігабітного езернет.
   

Rikomagic MK22 на новом процессоре

Телеприставка ідеально підходить для перегляду фільмів, ігор, живого спілкування в мережі, управляється легко завдяки зручному інтерфейсу.

 

Купити приставку на процесорі Amlogic S912

Сьогодні купити приставку на чіпі S912 - це значить забезпечити себе ультрасучасним високоякісним обладнанням, яке буде серед передових tv box ще два-три роки. Функціонал нових приставок неймовірно широкий і різноманітний, завдяки їм будь-який телевізор, навіть найстаріший стає справжнім комп'ютером з мега-можливостями.

Робота з медіаплеєром на базі чіпа S912 дуже комфортна, перехід по опціях відбувається максимально швидко. Нові приставки завдяки оптимізованої системі Android 6.0 ніколи не «туплять», дозволяючи завантажувати всі програми, відео та аудіо без затримок і зависання.

Компактні приставки відрізняються багатофункціональністю і високою продуктивністю, ідеальні для зберігання і якісного відтворення контенту. Користувачі зможуть дивитися будь-які фільми онлайн і у відмінній якості, оскільки швидкість підключення до мережі дуже висока. Також є можливість самостійно змінювати певні параметри приставки. До речі, прошивка теж може змінюватися на розсуд користувача.