Amlogic S905X: Огляд нового процесора 64-біт

   Всесвітньо відомий бренд Amlogic запропонував користувачам чотирьох ядерний процесор Amlogic s905x. Даний процесор на основі 64-х бітної архітектури за багатьма показниками збільшує швидкість виконання будь-яких команд і процесів в порівнянні зі звичайною 32-х бітної. Android TV box приставки на основі Amlogic s905x відрізняються високою продуктивністю, максимальною стабільністю і оптимальної сумісністю з будь-якою технікою.

Amlogic S905X, описание, цены, приставки на процессореВарто зазначити, що в результаті тестування нового процесора Amlogic s905x були виявлені його додаткові переваги. При випробуваннях він показує понад 28 тисяч балів, а його наступниці не долали поріг навіть в 16 тисяч. Що ж стало причиною такого вражаючого зростання продуктивності і ефективності? В цьому ми постараємося розібратися в даній статті.

S905 vs S905X: Порівняння

   У чому ж основні відмінності Amlogic S905 від нового процесора S905X? Почнемо з того, що він має більш високими технічними показниками і можливостями, при цьому ціна приставок, оснащених новинками практично нічим не відрізняється від вартості tv box на базі старих процесорів цієї марки.

Сравнение процессоров Amlogic S905 vs S905X

Серед основних відмінностей S905 vs S905X можна виділити:

 1. Наявність підтримки відеовиходу HDMI 2.0a, який забезпечує зображенні більшу реалістичність і чіткість зображення. При цьому в кілька разів покращилися колірні і контрастні характеристики кадру.
 2. Присутній опція підтримки апаратного декодування багатоканального звуку Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Digital Surround, DTS HD, DTS Express, Real і DivX HD.
 3. Чіп від Amlogic S905X підтримує режими HDR-10 і Hybrid Log-Gamma.
 4. У сам процесор Amlogic S905X інтегрований Fast Ethernet, який розширює можливості і збільшує швидкість інтернету.
 5. Підтримує до 2GB DDR3 / 4, DDR3L, LPDDR2, LPDDR3 з двома рядами.
 6. У процесор інтегрований 10 / 100M PHY інтерфейс, входить CI + порт, ефективний контролер smart карт ISO 7816

Amlogic S905X: vs Android 6.0

   У 2015 році Google порадував користувачів нової високоефективної операційною системою Android 6.0 Marshmallow. Сьогодні практично всі приставки Smar tv на новому процесорі Amlogic s905x виходять на даному андроїд 6,0. Розробники стверджують, що система має широкі можливості для економії, а користувачі можуть самостійно налаштовувати певні параметри.

android 6.0 x96 s905x amlogic

    Крім цього відбулися істотні зміни в функціоналі додатків. Користувачі можуть щодня зберігати дані, настройки програм, а геймери можуть швидко повернутися на пройдений рівень гри, якщо виникли помилки. Дане нововведення багато в чому спростило використання пристрою, оскільки в разі збою вже немає необхідності відновлювати налаштування вручну.
Ручні настройки безпеки, що задаються під час роботи з додатками, також є суттєвою перевагою системи. Програма закриває доступ до інформації та забезпечує повну конфіденційність. Також для операційної системи Android 6.0 існує велика кількість антивірусних програм, при чому досить ефективних.
Тільки за допомогою системи Android 6.0 Marshmallow користувачі медіаплеєрів отримують повний доступ до широкого ряду найпопулярніших додатків Google. Користувачі можуть користуватися голосовими командами, а нова система розпізнає їх досить легко.

Перші приставки на Amlogic s905x

   Перші телевізійні приставки, засновані на Amlogic s905x були випущені компанією Xiaomi, яка використовувала новий чіп для оснащення моделі Xiaomi Mi Box. Китайський виробник Eny Technology випустив на ринок відразу кілька цікавих пристроїв tv box, одна з яких називається Enybox EM95X. Кожен медіаплеєр, оснащений процесором Amlogic s905x і системою Android 6.0 Marshmallow має повний набір медійних розваг і відрізняється високою продуктивністю і якістю зображення.

Tanix TX5 Pro

   Китайська приставка Tanix TX5 Pro управляється Android 6.0 і надає відмінну можливість переглядати відео з роздільною здатністю по 4К як в H.264 (AVC), так і в H.265 (HEVC). Оперативна пам'ять пристрою становить 2 гігабайти, а флеш-пам'яті побільше - 16 гігабайт. Вихід в інтернет можливий за системою WiFi, але і через спеціальний порт Ethernet. У поставляється комплекті є адаптер, HDMI-кабель, ПУ.
Tanix TX5 Pro є ідеальним вибором користувачів, які цінують високу якість і широкі можливості. Приставка оптимально підходить для ігор, перегляду фільмів, живого спілкування в мережі за допомогою камери. Управляється пристрій легко за допомогою пульта.


Більше інформації по Tanix X5 Pro: Ціна, детальні характеристики, відгуки


 

Обзор Tanix TX5 Pro на S905X

Mini M8S II

   За характеристиками і комплектації приставка Mini M8S ii є практично повною копією Tanix TX5 Pro. Однак у неї флеш пам'ять в половину менше - тільки 8 гігабайт. Також є підтримка VUDU, Miracast, XBMC і Airplay. Є мережевий порт, пропускна здатність якого становить 100Мб / с. Пристрій оснащений двома портами USB, один з яких HDMI, інший - RJ45. Є картрідер SD, вихід AV для відео і вихід S / PDIF для аудіо. За ціною цей tv box трохи дешевше описаного раніше.


Більше інфрмації по Mini M8S II: Ціна, детальні характеристики, відгуки


 

Обзор приставки Mini M8S II наAmlogic S905x

 

Enybox EM95X

   Приставка Enybox EM95X оснащена процесором Amlogic s905x, а за програмну частину відповідає Android 6.0. Є 2 гігабайти оперативної пам'яті і 8 гігабайтів вбудованої для зберігання контенту. Комфортний інтерфейс і швидкий перехід по опціях меню робить роботу з медіаплеєром комфортною. Всі додатки завантажуються швидко і без затримок, зависання не відбувається. Функціонал приставки досить різноманітний, є широкий набір додатків і розваг для користувача.
Таким чином можна виділити відразу кілька переваг нових приставок на основі ОС Android 6.0 з інноваційним процесором Amlogic s905x

Описание приставки Enybox EM95X на S905x

 

 1. висока продуктивність і багатофункціональність;
 2. стабільна робота пристрою;
 3. відмінна комплектація;
 4. висока якість зображення;
 5. комфортний інтерфейс;
 6. перегляд відео дозволу 1920 × 1080;
 7. доступна ціна приставок.

 

   Всі моделі досить цікаві і відрізняються багатим функціоналом, високою якістю збірки і продуктивністю. Компактні медіаплеєри істотно підвищують функціональність будь-якого телевізора, перетворюючи його в справжній комп'ютер з широкими можливостями для спілкування в мережі. Такі приставки використовуються для зберігання і якісного відтворення контенту, вони відрізняються легкістю в управлінні, роблять максимально доступною мережу Інтернет для користувачів будь-який момент часу.
Швидкість підключення до мережі висока, тому дивитися фільми можна онлайн і з високою якістю. Крім цього користувачеві стає доступним величезна кількість телевізійних каналів. Зручність спілкування через Skype в реальному часі, а також можливість підключення відеокамери роблять пристрій незамінним для активного користувача.
   Також користувачі мають можливість встановлювати самостійно іншу прошивку або нову операційну систему. У мережі є маса інструкцій з цього процесу. Крім цього, невеликі габаритні розміри дозволяють брати медіаплеєри з собою у відрядження, на відпочинок, а це значить, що завжди будуть під рукою улюблені фільми.