UAH
  • EUR
  • USD
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
4tv.com.ua - розумні гаджети
0
Мій кошик

Приставки TV Box Geotex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Приставки TV Box Geotex в Україні

З кожним днем ​​з'являються нові технології і вдосконалюються вже існуючі. Сфера відеозображення і телебачення розвивається величезними темпами. Якість зображення постійно поліпшується, а значить вимагає від пристроїв більшої продуктивності і потужності. Можливо, ваш телевізор, хоча він і відмінно працює, але вже вимагає поліпшень.

Якщо немає в телевізорі Smart TV, напевно ви бажаєте, щоб така функція була. Якщо ж Smart TV встановлена, з часом можуть з'являтися зависання, тому що потужності процесора вже не вистачає для обробки сучасних завдань та вимог. Міняти телевізор так не хочеться. Для того, щоб не витрачати гроші на покупку більш сучасного телевізора, який буде з більш широкими можливостями, рекомендуємо вам задуматися про те, щоб придбати більш бюджетне, але практичне обладнання. Мова йде про покупку андроїд приставки Geotex.

Що це за пристрій?

Geotex - смарт приставка, яка перетворить ваш телевізор в багатофункціональний центр. Вона дозволить розширити можливості телевізора, поліпшити якість зображення і звуку. Geotex - це можливість недорого поліпшити вже існуючий устрій і дати йому "друге життя". Функціонал смарт приставки Geotex відрізняється в залежності від моделі та характеристик. У нашому інтернет-магазині можна придбати андроїд приставку Geotex, підібравши потрібні вам параметри. Якщо ви стикаєтеся з такою покупкою перший раз, наші консультанти допоможуть підібрати пристрій Geotex.

Можливості приставки Geotex.

Якщо сказати в загальному, то ви можете скористатися практично тим же функціоналом, що і на мобільному пристрої або планшеті.

  1. Дивитися відео і фільми з високою якістю.

  2. Повноцінно користуватися інтернетом, як на комп'ютері.

  3. Грати. Ви можете встановити на внутрішню пам'ять пристрою найсучасніші ігри.

  4. Користуватися додатками і соцмережами.

Основні характеристики Geotex

Модельний ряд приставок різноманітний. Важливо вибрати саме ту модель, яка буде задовольняти ваші запити. Всі приставки Геотекс працюють на базі Android. Програми на пристрій постійно розробляються і поліпшуються, завдяки чому стає доступним ще більший функціонал. Пристрої сертифіковані і Google буде надсилати останні оновлення.

ТV box Geotex являє собою маленьку чорну коробочку. На корпусі Geotex є всі необхідні роз'єми для підключення смарт приставки до телевізора, підключення інтернету, а також додаткового обладнання. Наприклад, клавіатури, мишки або геймпада.

В приставках Geotex є вбудований накопичувач пам'яті, розміром від 16 до 128 ГБ. Ви можете зберігати на пристрої фільми, ігри або документи і мати до них доступ навіть без підключення до інтернету. Сучасні процесори, такі як Amlogic S905 X3 і Amlogic S922X забезпечать швидку роботу і завантаження всіх додатків і функцій на Geotex. Ви позбудетеся від зависань і довгого завантаження.

Запрошуємо вас перейти до вибору приставки Геотекс і придбати її в нашому магазині.

Вгору