Beelink BT7: Огляд міні-ПК на Windows 10

Beelink BT7 міні - ПК на базі процесора Intel Atom x7-Z8700 представляє альтернативу без вентиляторним Windows приставок, так як він активно охолоджується невеликим вентилятором, підтримує Gigabit Ethernet, і має три порти USB 3.0. Є три версії даної моделі, це - 64, 128 (64 + 64) або 320 (64 + 256) ГБ пам'яті. У тесті використовується модель Beelink BT7 128 ГБ. В огляді буде використовуватися порівняння з приставкою Voyo V3, яка працює на такому ж процесорі.

Установка і використовувані гаджети.


  • USB клавіатура;

  • USB-миша;

  • Жорсткий диск Seagate.

  • Так само підключений Ethernet, HDMI і кабель живлення.

Якщо у вас є телевізор або монітор з підтримкою VESA кріплення, ви можете компактно розмістити даний пристрій із зворотного боку. Це дуже зручно якщо вам не вистачає простору, або просто хочете чистий стіл.

Натискаємо червону кнопку включення і чекаємо! Завантаження зазвичай займає 20 секунд, але при першому запуску можливо і більше, так як вам доведеться пройти стандартні настройки системи в Windows 10, починаючи від вибору мови, закінчуючи створенням пароля для своєї врахованої записи.

Інша частина запуску Windows включає в себе користувальницькі угоду, ручну або експрес настройку, а також створення облікового запису. На відміну від інших пристроїв на Windows 10 (багато хто вимагає наявність або створення облікового запису) Beelink Bt7 можна запускати без облікового запису Microsoft.

Для перевірки, достовірності Windows можна перейти: Панель управління> Система і безпека> Система. У приставці дійсно встановлена ​​Windows 10 Home 64-bit, а процесор Intel Atom x7-Z8700 CPU, так само 4 Гб оперативної пам'яті.

Диспетчер пристроїв підтверджує два пристрої зберігання даних апаратних засобів з "PowerSSD" і "Toshiba" 064G70, Bleutooth і підключення до Wi-Fi, Gigabit Ethernet, і т.д.

Результат HWiNFO64 в основному такий же, як і приставка Voyo V3.

Що стосується драйверів, то в компанії Beelink обіцяють повну підтримку програмного забезпечення, так що можна без проблем встановлювати заново систему Windows 10.

Список драйверів, доступних в компакт-диску.

Тому, коли мова йде про інтеграцію Windows 10, а також наявність драйверів - тут Beelink BT7 явно випереджає інші пристрої.

Beelink BT7 - результати тестів

Перший тест PCMark 8 HOME прискорений і звичайний тест.

Обидва результати трохи краще, ніж на Voyo V3. PCMark 8 Home прискорений тест - 1509 очок (проти тисячу чотиреста двадцять-вісім) і PCMark 8 Home звичайний - 1211 точок (проти 1066).

Тест 3DMark. Запуск тестів Sky Diver 1.0, Ice Storm 1.2 і Cloud Gate 1.1 пройшли без проблем, в той час як в Voyo V3 Skydiver були проблеми з запуском додатків.

Passmark 8 результат тесту вийшов майже такий же як з Voyo V3 - 845,9 очок (проти 839,9 балів).

CrystalDiskMark був використаний для тестування швидкості передачі даних на внутрішній пам'яті (C :), на SSD (E :).

Тест швидкості читання показав відмінні результати, швидкість запису - теж непоганий результат, тест з рандомних записом і читанням склав приблизно схожий результат пристроїв Voyo V3 і MINIX NGС-1. Рандомний запис / читання дуже важливі, при роботі з Windows.

І, нарешті, був встановлений Iperf-2.x для тестування Gigabit Ethernet і WiFi.

Ethernet модуль дійсно дуже хороший. Порівняльна характеристика порту Ethernet на Beelink BT7 і іншими приставками:

 

Результати Wi-Fi були нормальними, по продуктивності дуже схожі з Voyo V3.

Порівняльна таблиця

Порівняльна таблиця Beelink Bt7, Voyo V3, MINIX NGС-1, Tronsmart Ара X5, Intel NUC, Intel Core-M для більш зрозумілого уявлення продуктивності даних пристроїв. Результати 3DMark Ice Storm діляться на 20, щоб отримати більш наочну картинку.

 

Beelink BT7 показує себе дуже добре і навіть трохи краще, ніж Voyo V3

Досвід користувача і «Юзабіліті»

Beelink BT7 пройшов тест майже бездоганно, єдиною темою для занепокоєння є продуктивність 3D-графіки.

Багатозадачність - Використання Microsoft Edge, Thunderbird, LibreOffice і Gimp одночасно:

 

  1. Перегляд веб-сторінок з Microsoft Edge;
  2. Завантаження декількох вкладок з CNX Software;
  3. Відтворення у форматі 1080p відео на YouTube;
  4. Відтворення флеш-ігри (Candy Crash Saga);
  5. Гра Aspalt 8;
  6. KODI 16.1 @ 4K з дозволом 4K відео з використанням H.265 або H.264 кодеків, а також HDMI наскрізний аудіовихід.

В цілому, Beelink BT7 впорався дуже добре у всіх цих завдань, хоча хотілося б більш високу частоту кадрів в Asphalt 8, але GPU не так потужний, щоб досягти оптимальної продуктивності. KODI може відтворювати 4K відео з використанням XVDA2 апаратне декодування для H.265 і H.264 відео, але 4К 10-bit H.264 і H.265, відео відтворювалося, а KODI відкотився на програмне декодування. HDMI передача аудіо працює, але обмежена Dolby Digital і DTS 5.1, а також TrueHD і DTS HD не підтримує (KODI може перекодувати TrueHD для DD 5.1).

Я також запускав HWiNFO64 в фоновому режимі під час моїх тестів, в тому числі тесту, щоб перевірити, чи буде система працювати гірше при підвищенні температури. В результаті одне ядро ​​зменшило свою продуктивність, але в середньому, не так вже й погано, Voyo V3 продуктивність впала відразу на двох ядрах, за такий же набір тестів.

Так само я тестував відтворення 1080p відео в YouTube протягом більше однієї години в Microsoft Edge, в повноекранному режимі, В результаті було тільки 5 випали кадрів з більш ніж 100000, яке відбулося в процесі перемикання між повноекранним і віконним режимом. Так що взагалі ніяких проблем з цим завданням помічено не було.

Енергоспоживання в режимі очікування зазвичай становить від 5 до 7 Вт, програючи відео 4K становить близько від 10 до 12 Вт, а в режимі відключення живлення тест показав 0.0 ват. Що стосується шуму вентилятора то реально почути його роботу можна на відстані не більше двох метрів, можна сказати що Beelink Bt7 володіє дуже низьким рівнем шуму.

Висновок

Beelink BT7 хороший міні-ПК. Апаратне забезпечення дуже якісної збірки, Windows 10 активується без проблем, якщо ви хочете перевстановити Windows 10 - це не проблема, драйвера забезпечені. Продуктивність трохи краще, ніж приставка Voyo V3, для роботи в мережі є відмінний Gigabit Ethernet. Двохдіапазонний Wi - Fi 5 ГГц так само не показав ніяких проблем.

Якщо ви плануєте купувати приставку, але є складнощі з вибором, звертайтеся до нас - ми допоможемо вам з вибором, налаштуємо, підключимо, і повністю проконсультуємо.