HD VIDEOBOX закритий і заарештований

 Вересень 2021 року став початком кінця для самого популярного на СНД просторі додатку для перегляду онлайн фільмів на Андроїд ТВ приставках, телевізорах і андроїд смартфонах. Кіберполіція затримала засновника додатку HD Videobox у Львові. Напередодні арешту, додаток перестав працювати і попрощався зі своїми користувачами.  "  Дальнейшее существование приложения - невозможно. Прощайте " саме такий текст розмістив розробник.

HD VIDEOBOX beta fixed працює

Але, так як код додатка відкритий, в інтернеті знайшлося багато умільців, які його пофіксили. Зараз можна знайти версію HD VIDEOBOX яка працює. Наскільки довго це рішення зможе пропрацювати, - залежить від ентузіастів які захочуть його підтримувати і будуть займатися розробкою та оновленнями. Але так як творцеві загрожує 6 років позбавлення волі, - думаю мало хто захоче цим займатися. Але все ж шанс є.

Закриття програми VPLAY 

Відразу ж після закриття Videobox, почали один за одним сипатися і інші онлайн кінотеатри, серед яких сайт FILMIX, додаток Vplay. При чому Vplay вчинив зі своїми користувачами дуже корисливо, спочатку він почав брати гроші за підписку в VIP клуб, обіцяючи що буде працювати, а потім і зовсім припинив своє існування. Чи буде він працювати в майбутньому поки, що нікому не відомо.

Що робити після закриття HD VIDEOBOX?

Поки, що можна звичайно ж користуватися оновленням програми, працює воно не так ідеально як до закриття (постери, наприклад можуть не завантажуватися), але все ж фільми і серіали дивитися можна. Так як шанс повільного зникнення додатка існує, на ринку є й інші додатки які вам можуть сподобається на андроїд приставці або телевізорі.

Альтернатива HD Videobox і інші додатки для фільмів

Серед багатьох додатків на ринку, все ж залишилися додатки які працють без проблем.

Робочі програми для фільмів онлайн:

  1. Lazy Media Deluxe
  2. ZONA HD
  3. HD Rezka
  4. KINOTREND
  5. NUM

Два останні додатки працюють тільки за технологією TORRENT, і для їх нормальної роботи необхідно додаток ACE STREAM MEDIA або TORRSERV

Так само бажано мати хороший плеєр по типу VLC, або Vimu Media Player.